Logo oferty

Lipniak 3f-3c

O inwestycji

Myśl o Państwa komforcie i wygodzie była dla nas głównym założeniem gdy projektowaliśmy Inwestycje „Lipniak Residence”. Inwestycja składa się z 2 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o ciekawej i nowoczesnej architekturze. Domy są jasne i przestronne – ich powierzchnia całkowita to ok. 142 m2.

Uzupełnieniem poczucia komfortu jest duża powierzchnia działki wynosząca ok. 400 m2 – co pozwala na dużą swobodę w aranżacji prywatnego ogrodu. Ponadto zadbaliśmy o to aby odległości między Sąsiadami były na tyle duże aby każdy miał zapewnioną prywatność przy korzystaniu z przestrzeni wokół domu. Właśnie dlatego szerokość wewnętrznego pasa ruchu to aż 5 metrów. Ponadto odległości od siebie bocznych elewacji domów to 9 metrów, długość działki z boku budynku wynosi 28 metrów a szerokość działki to ok. 14 metrów.

Do budowy i wykończenia domów, użyto wysokiej jakości materiałów zapewniając ciepło i przyjazny mikroklimat wewnątrz domu. Naszym klientom dajemy możliwość dowolnej aranżacji wnętrza domu. Jednocześnie w standardzie proponujemy aranżację z przestronnym salonem na parterze a na piętrze zaplanowaliśmy dwa pokoje oraz dwie sypialnie i łazienkę.

Każdy dom posiada garaż na 1 auto oraz 2 miejsca postojowe przed budynkiem. Osiedle jest ogrodzone i wyposażone w bramy wjazdowe, sterowane pilotem oraz wideodomofony. Położenie Osiedla, gwarantuje szybki i sprawny dojazd do centrum oraz wielu dzielnic Lublina a jednocześnie zapewnia jego mieszkańcom spokój i prywatność. Planowana data oddania inwestycji to drugi kwartał
2016 roku.

  • Każdy dom posiada garaż na 1 auto oraz 2 miejsca   postojowe przed budynkiem.
  • Osiedle jest ogrodzone i wyposażone w bramy wjazdowe, sterowane pilotem oraz wideodomofony.
  • Położenie Osiedla, gwarantuje szybki i sprawny dojazd   do centrum oraz wielu dzielnic Lublina a jednocześnie   zapewnia jego mieszkańcom spokój i prywatność.

Inwestycji została oddana do użytku w drugim kwartale 2016 roku.

Lokalizacja

Inwestycja Lipniak Residence położona jest w miejscowości Lipniak i powstała w sąsiedztwie lubelskiej dzielnicy Szerokie, w północno – zachodniej części miasta Lublina, przy ulicy Wojciechowskiej. Wyjątkowa lokalizacja zapewnia dostęp do infrastruktury miejskiej i jednocześnie do rozległych terenów zielonych. Osiedle znajduje się w niedalekiej odległości od osiedla LSM, ulicy Zana, alei Kraśnickiej.

Lipniak Residence zapewnia szybką komunikację z centrum Lublina i innymi dzielnicami miasta dzięki bezpośredniej, nowoczesnej infrastrukturze drogowej. W zaledwie 15 minut można dojechać samochodem z pod własnego domu do śródmieścia Lublina. Tak dogodna lokalizacja, łącząca wielkomiejskie możliwości z podmiejskim klimatem, zapewnia przyszłym mieszkańcom wysoki komfort i dużą oszczędność czasu, jednocześnie przyciągając zieloną scenerią oraz ciszą i spokojem.

Galeria

h h h h h h h h h h h h h h h h h h h h

Formularz kontaktowy